Klemendorf w formie! Kolejne podium Grand Prix Polski

Inne 13 maja 2024 4 Komentarze

Ostrołęcki tenisista stołowy Jan Klemendorf zaliczył kolejny dobry występ podczas turnieju Grand Prix Polski, tym razem w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski Klemendorf był nie do zatrzymania, aż do finału, gdzie musiał uznać wyższość przeciwnika. Forma jest wysoka, co jest dobrym prognostykiem przed mistrzostwami kraju.

Jan Klemendorf turniej Grand Prix Polski w Poznaniu rozpoczął od gier grupowych z rywalami z Gdyni, Lublina i Jeleniej Góry. Bez większych problemów wygrał trzy mecze, tracąc tylko jednego seta.

W ćwierćfinale Klemendorf ograł 3:1 Michała Wolnego z Rudy Śląskiej, później po zaciętym boju pokonał 3:2 Janusza Żukowskiego ze Szczecina, a w finale zmierzył się z Andrzejem Gryczanem z Witnicy. Mimo wygrania pierwszego seta, finałowe starcie 3:1 wygrał przeciwnik Jana Klemendorfa.

- I tak jestem zadowolony. Podium to zawsze podium! - mówi nam Jan Klemendorf. Nasz znakomity tenisista to absolutna krajowa czołówka w swojej kategorii wiekowej. Wielokrotnie stawał na podium Grand Prix Polski, co dobrze wróży przed zbliżającymi się mistrzostwami kraju.