Kolejne sprawdziany młodych siatkarek Nike Ostrołęka

Siatkówka 27 października 2021 2 Komentarze

Zespoły OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą pracowity weekend. Młodziczki utrzymały się w III i VI lidze mazowieckiej, z kolei najmłodsze zawodniczki trenujące w klubie wzięły udział w turnieju "trójek".

Zespoły OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą pracowity weekend. Młodziczki utrzymały się w III i VI lidze mazowieckiej, z kolei najmłodsze zawodniczki trenujące w klubie wzięły udział w turnieju "trójek".

Drużyny młodziczek Nike Ostrołęka utrzymały się w swoich ligach. Pierwszy zespół rozgrywał turniej w Warszawie: ostrołęckie siatkarki w decydującym meczu w III lidze pokonały Olimp Tłuszcz 2:1. - Organizatorzy nagrodzili najlepsze zespoły medalami i wyróżnili indywidualnie zawodniczki z poszczególnych drużyn, u nas nagrodę otrzymała Karolina Ochenkowska - poinformował klub.

Zespół Nike II również utrzymał się w swojej VI lidze, grając w Ostrołęce i pokonując zespół Radomki Radom 2:0 oraz przegrywając z Legią Warszawa 1:2. - Nasze młodziutkie zawodniczki bardzo fajnie zaprezentowały się na boisku. Mamy nadzieję, że kolejny turniej zagrają równie dobrze, a może jeszcze lepiej - czytamy w klubowym komunikacie.

Cztery zespoły Nike Ostrołęka wzięły udział w prasko-północnym turnieju "trójek" w Warszawie. - Był to pierwszy etap przygotowań do rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza "Kinder joy of moving". Nasze dziewczęta walczyły dzielnie, niestety musiały uznać wyższość rywalek zajmując dalsze miejsca. Na pewno będą pracować na treningach jeszcze mocniej po tym dwudniowym sprawdzianie - relacjonuje klub Nike.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:11, 27 października 2021

Natalia

Warto jeszcze dodać, że zespół młodziczek Nike II to 12-letnie dziewczyny (a nawet 11-letnia), które grają przeciwko 14-latkom. Różnica 2-3 lat w rozwoju fizycznym (wzrost, waga, siła) jest olbrzymia na korzyść 14 latek. Za to nasze dziewczyny nadrabiają ambicją, wolą walki, a nawet techniką. Oby tak dalej, to jak przejdą do Nike I to wrócimy do I ligi.

ocena: -         zgłoś
...
19:05, 27 października 2021

Wertykulator

Trenować z młodziczkami i grać w Nike I (jeśli wywalczą sobie miejsce w składzie) bedą mogły dopiero za rok. Do tego czasu jeszcze dużo nauki przed nimi. Nawet tak liczna grupa młodziczek, jaka będzie w przyszłym roku, nie gwarantuje 1 ligi. Obstawiam, że będzie 2 liga.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.